• טל: 03-5119320
  • פקס: 03-5119300
  • רח` יהודה הלוי 23, מגדל דיסקונט, קומות 22-23, תל אביב

אודות

וקסלר ברגמן ושות’, עורכי דין

אודות

מיום היווסדותו של וקסלר ברגמן ושות’ בשנת 1936 ועד היום, צמח המשרד והעמיק את פעילותו בלב העשייה המשפטית בישראל והפך במרוצת הזמן לאחד המשרדים הפעילים והמובילים ‏בישראל. משרדנו מתגאה בטיפוח קשרים ארוכי טווח עם לקוחותיו הישראלים והבינלאומיים. כיום, כאחד ממשרד בעל פרקטיקת -“One Stop Shop” ברמה מקצועית גבוהה, תחומי ההתמחות שלנו הינם מתואמים בכדי לספק את כלל השירותים לצרכי הלקוחות המקומיים והבינלאומיים שלנו.

‏עורכי הדין של וקסלר ברגמן ושות` מאמצים גישה מונחית-תוצאה במתן יעוץ משפטי ללקוחות המשרד, ‏ובעלי הבנה מעמיקה של הסביבה העסקית שבה פועלים כל לקוחות המשרד. וקסלר ברגמן ושות’ הוכרה על ‏ידי גופי דירוג עולמיים כמובילה בתחומי מומחיות רבים, וביניהם:  חברות, מיזוגים ורכישות, נדל”ן, ניירות ‏ערך, בנקאות, ליטיגציה, דיני עבודה, פירוקים וכינוסים, עסקאות מקומיות ובינלאומיות והיי-טק.

הלקוחות שלנו

‏כמשרד ותיק ומוביל בתעשייה הישראלית, אשר לקח חלק בעסקאות הגדולות במשק ובאירועים המכוננים בנוף העסקי בארץ ישראל, אנו מציעים ללקוחותינו שנים רבות של ניסיון, ידע ורשת רחבה של קשרים.

במבט על בסיס לקוחותינו המגוון, ביניהם לקוחות המיוצגים על ידנו במשך עשורים, החל מ- חברות פרטיות וציבוריות, מוסדות פרטיים וציבוריים, בנקים, יזמים ועד אנשי מפתח בתעשייה הישראלית, אנו יכולים לחוש גאווה רבה. לקוחותינו, כאשר חלקם נמצאים עמנו מיום היווסדותו של המשרד, וחלקם אף עברו חילופי שליטה מספר פעמים, בחרו ‏שוב ושוב להמשיך את התקשרותם עמנו ובחרו להיות מיוצגים על ידי וקסלר ברגמן ושות’. מערכות היחסים הללו הנן עדות לתשומת לב האישית ‏ולטיב איכות השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו.

עורכי הדין שלנו

עורכי הדין בוקסלר ברגמן ושות’ הנם מבין המובילים בתחומם. עבודתם הינה בסביבה מאתגרת, פתוחה ויצירתית, והם מעניקים שירות מן המעלה הראשונה ללקוחותינו. אנשי הצוות שלנו הינם בעלי גישה חיובית, חדורי מטרה, בעלי תושייה ושותפים לרצון והרוח של לקוחותינו. כל תכונות אלו יחדיו מפתחות ויוצרות מערכות יחסים עם הלקוחות בישראל ובחו”ל ובכך נוצרות שותפויות משמעותיות, ארוכות-טווח שהמשרד מטפח בשקיקה.

מחויבים להצלחה‏

‏וקסלר ברגמן ושות` מחויבים עמוקות להצלחת לקוחותיהם. בסביבה משפטית, ‏רגולטורית וכלכלית ההופכת להיות מורכבת ומאתגרת מיום ליום, המשרד שואף להשיג את יעדיהם העסקיים תוך הבטחת עמדה משפטית בלתי מתפשרת. יחד עם לקוחותינו אנו מתכננים כיצד יש להתמודד עם אתגרים ובעיות משפטיות מורכבות,  תוך שאנו מגנים ואף מגדילים את הערך המסחרי והאישי של העסק שלהם.  ‏

הכרה במצוינות

‏המדריך “The Legal 500” הבינלאומי המליץ על וקסלר, ברגמן ושות’ בתחומים הבאים: נדל”ן, בנקאות ומימון, דיני חברות, מיזוגים ורכישות, שוק ההון ופתרון סכסוכים.

המדריך “Chambers & Partners” הבינלאומי המליץ על משרדנו בתחומים הבאים: נדל”ן, בנקאות ומימון.

המדריך “IFLR 1000” הבינלאומי תיאר את וקסלר, ברגמן ושות’ כמשרד מוביל בכל תחומי הדירוג: מיזוגים ורכישות, בנקאות, מימון פרויקטים ושוק ההון.

המדריך דן אנד ברדסטריט האמריקאי “Dun’s 100” תיאר את וקסלר ברגמן כאחד מהמשרדים המובילים בתחומי דיני קניין, בנקאות ושוק ההון.

המדריך “BDI Code” הכיר במשרד כמצטיין בתחומי הנדל”ן, בנקאות ומימון.

דילוג לתוכן